Content added to your bookmarks in MyHoval

File added to your bookmarks in MyHoval

There has been an error while adding Content to your bookmarks in MyHoval

Еуратек Ауто, гр Пловдив с решение за отопление от Hoval

Пловдив, България

Еуратек Ауто, гр Пловдив с решение за отопление от Hoval

Пловдив, България

Новият автоцентър е изграден изцяло според изискванията на най-новите стандарти за строителство и ефективност. Разгънатата му площ е 3700 кв.м, като разполага с две големи изложбени зали, сервизни, и складови площи.

  • Други сгради
  • Нови сгради
  • Нафта/Газ

Ховал достави ефективни котли на газ и нафта за новия автоцентър на Еуратек Ауто в Пловдив

Новият автоцентър е изграден изцяло според изискванията на най-новите стандарти за строителство и ефективност. Разгънатата му площ е 3700 кв.м, като разполага с две големи изложбени зали, сервизни, и складови площи.

За отоплението на всички помещения бяха доставени два стоманени триходови котли от Hoval Uno-3 (125) с мощност 125 kW. Единият котел работи на газ с въшна газова горелка, а другият котел на нафта – съответно с нафтова горелка. Котлите Uno -3 (125) са добро решение за оптимална инвестиция и добра ефективност.

Тези триходови стоманени котли са подходящи за отопление на малки и средни търговски или индустриални сгради, монтират се бързо и лесно и имат дълъг експлоатационен живот. Моделите от тази серия стриктно отговарят на законовите изисквания за опазване на околната среда, отделят ниски  емисии и имат висока икономическа ефективност.